DIXON Kongres Hotel - perfektné útočisko zo dňa na deň

DIXON Kongres Hotel
DIXON Kongres Hotel - ponujamo popoln način, da izkusimo Slovaško. S sodobno in dobro opremljeno objektov, boste našli vse, kar potrebujete za nepozabne počitnice. So širokou škálou neuveriteľných atrakcií, z ktorých si môžete vybrať, urobíme váš vysnívaný Útek zo snov realitou s Hotel Dixon. Či už chcete zažiť majestátne hory alebo relaxovať pri bazéne, náš hotel je tým pravým miestom pre vás.

Spravme z vašej ďalšej cesty na Slovensko celoživotný zážitok!


Vieme, aké dôležité je pre relaxačný výlet mimo domova byť plne nabitá Dovolenka. Preto ponúkame celý rad kúpeľných zariadení, ktoré sú súčasťou vášho balíčka - od bazéna a sauny až po kozmetický salón -, vďaka ktorým sa budete cítiť omladení a osviežení.
Ak hľadáte niečo viac než len hotelový rezort, vziať naše ministerstvo zábavných paketov ako príklad. S aktivitami zahrnutými vo vašom balíku, ako sú zlaňovanie zájazdy, zip obloženie lesom alebo sobov saniach cez sneh, to je jedno ministerstvo, ktoré vás bude vracať viac!

Spoznajte krásy slovenského vidieka v našom regióne.


Viete, čo nás robí vynikajúcimi? Sme iní. Sme jedineční. Sme jediný svojho druhu v regióne, s našou bezkonkurenčnou kombináciou všetkého, čo potrebujete v hoteli, vrátane luxusného ubytovania, vonkajšieho bazéna a kúpeľov na mieste. Vitajte v našom viacrozmernom hoteli.

DIXON Kongres Hotel je tiež jednou z najobľúbenejších destinácií pre Slovákov aj zahraničných hostí vďaka našej rozmanitosti aktivít a vybavenia, ktoré sú k dispozícii pre každého. Ponúkame všetko od lyžovania po rybárčenie až po jazdu na koni. Naše moderné vybavenie a najmodernejšie zariadenia urobia váš pobyt príjemným a nezabudnuteľným! Ponúkame širokú škálu nápadov, ktoré určite urobia váš pobyt zábavným, nezabudnuteľným a relaxačným!